Oficiálne stránky Mestského futbalového klubu Detva 0905 318 790 info@mfkdetva.sk

MFK Detva U15 – Sklotatran Poltár U15 2:0

Góly: Fašanga, Koštial

Zostava: Slovák – Martinský, M. Chamula, Dianiška, Konôpka – Solin Fukas, Fašanga(C) – Kučera, Koštial, Frejer

Náhradníci: Ostrihoň, Martinka

Tréner Odzgan: Prvý polčas sme začali slabým pohybom, bez chuti hrať a bojovnosti. Škoda nevyužitých šancí v prvom polčase.V šatni sme si povedali čo treba zmeniť a na druhý polčas sme vybehli s tým, že chceme zabojovať nielen o výsledok ale aj o zlepšenie hry a všetko čo k tomu patrí. Začali sme v lepšom tempe, avšak určité zmeny prišli až po pár zmenách na ihrisku a dočkali sme sa. Súpera sme nepúšťali do šancí a naopak využili svoje. Za druhý polčas chválim chlapcov. Veľmi pekný výkon.

Video zo zápasu U15

MFK Detva U13 – Sklotatran Poltár U13 5:2

Góly: P. Sekereš, Hukel, Martinka, Chamuti, vlastný

Zostava: Sadovský – T. Marcinek, Drdoš (C), P. Sekereš, Ostrihoň, Gašpar, Chlebničan, Hukel, Martinka, Mojžiš, S. Sekereš, Štork Chamuti, M. Marcinek, Berky

Tréner Odzgan: Zápas mladších žiakov znovu hodnotím pozitívne aj napriek tomu, že robíme zbytočné chyby, ktorými dostávame súpera do šancí a seba do nervozity. Hoci vieme urobiť veľmi pekne akcie tak isto máme aj ľahké straty lôpt, ktoré budeme chcieť časom určite dostať von z ihriska. Chcel by som vyzdvihnúť hlavne bojovnosť a tímovosť na ihrisku, tá dnes dominovala. Len tak ďalej.

Fotky zo zápasu U13

Späť hore