Oficiálne stránky Mestského futbalového klubu Detva 0905 318 790 info@mfkdetva.sk

Krásno nad Kysucou U19 – MFK Detva U19 2:0

Zostava: Prepelica (C) – Figura, Piliar, Marcinek, Mičo – Chabada, Pohorelec, Babica – Morvay, Kováč, Oláh

Náhradníci: M. Ďurica, R. Ďurica, Murín, Trnavský, Ostrihoň

zaskakoval Tréner Pančík: Dnes sme odohrali pre nás nešťastný zápas čo sa týka výsledku pretože po hernej stránke sme boli po celý zápas lepší ale hrá sa na góly a tie sme dnes nedali. Mali sme šance ale dve strely do priestoru brány za 90 minút je veľmi málo. Chlapcom nemám čo vytknúť lebo šliapali až do konca. Dnes som bol na záskok za trénera Kamasa ale pripadal som si ako pri A mužstve presne to isté po zbytočných chybách sme dostali góly a my naše šance nevyužijeme čo ma mrzí hlavne kvôli chlapcom. Verím, že sa to už v ďalšom zápase zlomí či už pri doraste alebo pri mužoch, že sa to šťastie obráti v náš prospech a začneme zbierať body. Ešte raz ďakujem chlapcom za predvedený výkon treba sa poučiť z chýb a stavať na tom čo fungovalo.

Krásno nad Kysucou U17 – MFK Detva U17 4:0

Zostava: D. Ostrihoň – Kminiak, Mesároš, Michálik, Suja – A. Chabada, Murín, T. Ostrihoň (C) – Valocka, Trnavský, Wertheim

Náhradníci: Plch, Dian, T. Chabada, Ilončiak

Tréner Košút: Dnešný zápas v Krásne nad Kysucou sa mi hodnotí ťažko, lebo v ňom prevažujú negatívne veci nad pozitívnymi. Pripadalo mi to, že sa niektorí hráči išli len previesť aby spoznali krásy Slovenska a tak to vypadalo aj na ihrisku, kde v každej hernej činnosti sme zaostávali za súperom a pozerali sme sa im veľa krát len na číslo dresu. Keď nám vypadne z hry a do hry sa vôbec nedostane 5 hráčov to je veľa, nahradiť sa dá jeden max. dvaja. Ale pozitívum je aspoň výkon brankára a dobrý obed, dúfam že aj chlapcom chutilo. Dúfam, že si chlapci spomenú na slová trénerov v šatni po zápase a niečo si z toho zoberú k srdcu, lebo len to je začiatok úspechom. Z našej strany doposiaľ najslabší výkon v sezóne.

MFK Detva U15 – FKM Tornaľa U15 2:0

Góly: Fukas, Koštial

Zostava: Slovák – Martinský, Jedlička, M. Chamula, Solin – Fukas, Fašanga, Koštial – Frejer, D. Chamula, Kučera

Náhradníci: Konôpka, Martinka, Polakovič

MFK Detva U13 – FKM Tornaľa U13 kontumácia 3:0, súper nepricestoval

Späť hore