Oficiálne stránky Mestského futbalového klubu Detva 0905 318 790 info@mfkdetva.sk

Dorast po vysokej prehre cestoval v sobotu do Fiľakova, odohral posledný zápas vonku v jesennej časti. Jediným gólom v zápase rozhodol Samuel Chabada. Naše žiacke kategórie privítali doma Revúcu. Viac sa darilo 15ke keď zdolali Revúcu o triedu 3:0. Mladší žiaci neskórovali a tak prehrali doma 0:2.

IV.liga dorast U19 – 12. kolo

FTC Fiľakovo – MFK Detva 0:1 (0:1)

Góly: 12. S.Chabada

Zostava: Gonda – Figura (C), T.Chabada, Kminiak, Piliar, Murín, Fašanga, S.Chabada, A.Chabada, Ostrihoň, Wertheim (82. J.Chabada) – Androvič

tréner Košút:

Do Fiľakova sme vycestovali odčiniť prehru z Krupiny, čo bolo na hráčoch vidieť už na predzápasovom zraze. To isté preniesli aj na ihrisko, keď od úvodného hvizdu rozhodcu sme hrali ako jeden tím, bojovali jeden za druhého a v útočnej fáze sme boli veľa krát nebezpečný čo sme potvrdili úvodným gólom Samuela Chabadu. Bol to zodpovedný výkon mužstva ako celku počas celého zápasu a čo ma hlavne teší, že sme to ustáli psychicky, keď sa nás domáci snažili vyprovokovať nešportovým spôsobom. Neviem vyzdvihnúť jednotlivca ale chcem vyzdvihnúť celé mužstvo ako celok, lebo si to odmakali všetci od brankára až po hráčov na lavičke a preto sme si od súpera odviezli 3 cenné body.

II.liga SŽ U15 – 12. kolo

MFK Detva – MFK Revúca 3:0 (0:0)

Góly: 38. Solin, 56. Kučera, 63. Hukel

Zostava: Sádovský – Martinský (C) (17.Chamula – 58.Sekereš), Jedlička, Drdoš, Frejer (58.Orolin), Figura, Ostrihoň (65.Polakovič), Konôpka (65.Zošiak), Chlebničan, Kučera, Solin

tréner Odzgan:

Dnes sme odohrali tretí zápas za posledných šesť dní. Po strede sme boli pripravení potvrdiť víťazstvo, ktoré sa však nerodilo jednoducho. Prvý polčas sme začali opäť veľmi dobre no šance zostali nevyužité. Súpera sme do ničoho vážneho nepustili. Do druhého polčasu sme cítili šancu. Potrebovali sme sa nakopnúť a začalo to už cez polčasovú prestávku. Chalani vyšli na ihrisko s tým, že tento zápas chceme vyhrať a dali do toho naozaj všetko. Prišla aj odmena v podobe 3 gólov. Jedným slovom skvelé, naozaj druhý polčas sme hrali veľmi pekný futbal zo všetkým čo k tomu patrí. Mierne zaváhania sme rýchlo vedeli napraviť a bojovali sme jeden za druhého. Verím, že táto hra sa nám presunie aj do posledného zápasu v tejto časti sezóny.