Oficiálne stránky Mestského futbalového klubu Detva 0905 318 790 info@mfkdetva.sk

V sobotu 7.10.23 odohrali žiacke a dorastenecké družstvá svoje domáce zápasy. Výsledkovo sa darilo všetkým okrem mladšiemu dorastu, ktorý prehral 0:2 proti Kováčovej. Muži v nedeľu zvládli Tornaľu za tri body, keď vyhrali 4:0. Mladší žiaci “B“ si hladko poradili s Očovou. O týždeň cestoval dorast do Ružomberka kde starší prehrali 8:1 a mladší vyhrali 0:5. Žiaci odohrali zápasy proti akadémii Mareka Hamšíka odkiaľ starší odcestovali s prvou prehrou v sezóne a mladší vyhrali vysoko 0:6. Muži cestovali do Radzoviec no bez bodu a mladší žiaci “B“ do Kováčovej taktiež s prehrou bez bodu.

.

7.10.23 U15

MFK Detva – FK 34 Brusno-Ondrej 7:0

Zostava MFK: Adamec – Sekereš (65.Húšťava), Novák, Hukel, Klinec, Figura, Drdoš (C), Ostrihoň (65.Uhrin), Chamuti (56.Štork), Bršel (52.Ľalík), Kamrla (65.Petrovič)

Góly: 11. 43. 51 Kamrla, 52. 55. Figura, 56. 59. Ostrihoň

tréner Pančík: Začiatok zápasu sme mali veľmi opatrný hrali sme až s príliš veľkým rešpektom. Všetko sa zmenilo, keď sme sa ujali vedenia potom sa chlapci uvoľnili a vytvorili si ešte niekoľko veľmi dobrých šancí, ktoré sme nepremenili. Do druhého polčasu sme nastúpili s chuťou a nasadením a po strelení druhého gólu sme úplne ovládli hru a dianie na ihrisku chlapci si schuti zahrali a pridali ešte ďalšie góly po pekných akciách zápas im chutil a bavili sa hrou, veľmi dobre sa na to pozeralo a ja verím že to všetko tú energiu a ľahkosť a hlavne chut baviť sa hrou prenesú do ďalších zápasov. Touto cestou im chcem poďakovať za predvedený výkon a už teraz sa teším na další zápas, ktorý si ideme užiť. Ešte raz ďakujem chlapci bolo to super.

7.10.23 U13

MFK Detva – FK 34 Brusno-Ondrej 10:0

Zostava MFK: Kuric – Hazucha, Murín (C). Babic, Budinský, Sliacky, Hronček, M.Gondáš, Nemec, Kamenský, Kováč, Šimo, Kucej, Škoda, J.Gondáš, Fekiač

Góly: 7. Budinský, 9. 46. Murín, 18. 27. Sliacky, 29. Hazucha, 30. Kuric, 31. Nemec, 50. Fekiač, 51. M.Gondáš

tréner Pančík: Čo povedať, opäť zápas, ktorý bolo radosť pozorovať užil som si to lebo chlapci sa neskutočne bavili všetci chceli dať gól čo je super len sa to niekedy míňalo účinku. Vyhrá ma samozrejme teší ale viac ma teší predvedená hra a výkon týmu. Bavíme sa s trénerom Odzganom a smejeme sa, že keď ich človek vidí niekedy na tréningu tak nechápe, že čoho sú schopný v zápase je to neskutočné čo tí chlapci predvádzajú aká z nich ide energia a nasadenie a chuť. Tento tým má pred sebou veľmi sľubnú budúcnosť ale stále treba tvrdo trénovať a makať na sebe vždy a všade. Ja sa už teraz teším na další zápas a som zvedavý čo opäť predvedú. Veľká pochvala a len tak ďalej ale všetko s pokorou a nohy pevne na zemi chlapci, ste jednotky.

7.10.23 U19

MFK Detva, Hriňová – ŠK Prameň Kováčová 4:2

Zostava MFK: Sás-  Chabada , Jedlička, Kminiak, Sedliak, Fašanga, Solin, Máliš, Suja, Wertheim (55.Hriseňko), Nosáľ

Góly: 3. Máliš, 13. Jedlička, 30. Wertheim, 43. Solin

7.10.23 U17

MFK Detva, Hriňová – ŠK Prameň Kováčová 0:2

Zostava MFK: Babic – T.Gonda, R.Gonda, Chamula, Martinský, Orolin, Frejer, Čonka, Záhorec, Sliacky, Straka (C)

8.10.23 Muži

 MFK Detva – FKM Tornaľa 4:0

Zostava MFK: Sás – Mičo (67. S.Chabada), J.Kluka, Sekereš (C), Ľ.Baran, J.Chabada (67.Piliar), Ďurica, Melicherčík (76.Berkeš), Vilhan, Rapčan (76.Ostrihoň), P.Kluka (82.R.Baran)

Góly: 21.P.Kluka, 27. Sekereš, 64. Rapčan, 87. Vilhan

9.10.23 U13 “B“

MFK Detva – TJ Družstevník Očová 5:1

Zostava: Nemec – Rapčan, Fašanga, T.Kukuliak, P.Machava, Turcovský, Slanina,  Hric, Babik, Babica, Suja, Košút, Komenda, Vilhan, M.Kukuliak

Góly:  19. 54. T.Kukuliak, 24. 48. 52. M.Kukuliak

14.10.23 U19

TJ Máj Ružomberok-Černová – MFK Detva, Hriňová 8:1

Zostava MFK: Ostrihoň – Chabada , Kminiak (C), Jedlička, Sedliak, Fašanga, Solin, Máliš, Čonka, Hulák

14.10.23 U17

TJ Máj Ružomberok-Černová – MFK Detva, Hriňová 0:5

Zostava MFK: Babic- T.Gonda, R.Gonda, Chamula, Martinský, Frejer, Orolin, Sliacky, Straka, Čonka (76.Polakovič), Sekereš

Góly: 2. 65. Čonka, 10. Orolin, 40. Straka, 78. T.Gonda

15.10.23 U15

RSC Hamsik Academy “B“ – MFK Detva 2:0

Zostava MFK Detva: Adamec – Sekereš (47.Kučera), Novák, Hukel, Klinec (47.Štork), Valev, Drdoš, Ostrihoň (68.Marcinek), Chamuti, Kamrla (C), Ľalík (39.Uhrin)

Góly: 4. 46. Kamrla, 20. 44. Bršel, 45. 65. Ostrihoň

tréner Odzgan: Zápas sme začali až s prehnaným rešpektom ku súperovi, čo sa bohužiaľ odzrkadlilo na našej hre. V prvom polčase sme behali viac bez lopty, nevedeli kombinovať tak, aká je predstava a celý náš herný prejav mal veľmi veľké medzery. Domáci nás tlačili a mali veľké množstvo šancí, ktoré však skvelé zneškodnil náš brankár a pomohla nám aj konštrukcia brány. Pod tlakom však prišla naša chyba a súper sa dostal do vedenia. Ak by však prvý polčas bol výsledok 5:0 tak by nikto nemohol povedať ani slovo. Cez prestávku sme sa potrebovali hlavne skludniť, dodať sebavedomie a klásť dôraz na hru, ktorú chceme hrať. Dovolím si povedať, že druhý polčas bol o niečom inom a súperovi sme sa herne vyrovnali a miestami boli aj lepší. Vytvorili si šance, ktoré sme bohužiaľ nepremenili a súper svoju áno. Tak bohužiaľ prišla naša prvá prehra, no čo bude dôležité pre nás je zobrať si veľké ponaučenie z tohto zápasu a keby sme si viac verili a mali zdravé sebavedomie, mohol tento zápas dopadnúť úplne inak. Na keby sa však nehrá a určite neskladáme zbrane, verím a chcem aby sme už v ďalšom zápase svoje chyby napravili a znova ukázali čoho sme schopní ako družstvo. Bude nato skvelá možnosť. Nevadí ideme ďalej.

15.10.23 U13

RSC Hamsik Academy “B“ – MFK Detva 0:6

Zostava MFK Detva: Kuric – Murín (C). J.Gondáš, Babic, Budinský, Sliacky, Hronček, M.Gondáš, Kamenský, Kováč, Kucej, Škoda, Šimo, Fekiač

Góly: 23. 54. Hronček, 29. 43. 56. Budinský, 36. Babic

tréner Odzgan: Naši mladší chalani sa znova predviedli v skvelom svetle. Na začiatok sme sa oťukávali a ako išiel čas, ovládali sme hru a s tým pribúdali šance v zápase. Sú časti v zápasoch kde je naozaj radosť pozerať s akou ľahkosťou toto družstvo hrá a akú hru predvádzame na ihrisku. Či už kombinačná hra, prechody do útoku, vytváranie si šancí a v neposlednom rade skvelá obrana. Naozaj to ma hlavu a pätu. Čo sa veľmi dobre počúva je pochvala aj od cudzích ľudí a trénerov hostí na našu hru. Super chalani. S pokorou však musíme ďalej pokračovať v tréningu a ostať nohami na zemi.

15.10.23 Muži

 OŠK Radzovce – MFK Detva 3:1

Zostava MFK: Sás – Mičo (76.S.Chabada), J.Kluka, Sekereš (C), Ľ.Baran, J.Chabada, Ďurica, Melicherčík (69.Ostrihoň), Vilhan, Rapčan, P.Kluka

Gól: 6. P.Kluka

16.10.23 U13 “B“

TJ Prameň Kováčová – MFK Detva 6:1

Zostava: Labák – Nemec, Rapčan, Fašanga, T.Kukuliak, P.Machava, Turcovský, Slanina,  Hric, Babik, Babica, Suja, Vilhan, M.Kukuliak, M.Machava (C)

Góly:  50. M.Machava

Späť hore