Oficiálne stránky Mestského futbalového klubu Detva 0905 318 790 info@mfkdetva.sk

V sobotu 31.7.2021 sa naša U10 zúčastnila s kategoricky hráčmi mladšími (2012,2013) na turnaji FUTBALOVÝCH NÁDEJÍ 2021. V príjemnej rodinnej atmosfére si zmerali sily malí futbalisti z rôznych kútov Slovenska. Družstvá hrali spôsobom každý s každým.

Zostava MFK Detva: Maxim Šulek – Matias Zlatoň ,Jakub Rapčan ,Patrik Machava ,Thomas Kukuliak ,Thomas Holý ,Dominik Hronček ,Adam Dianiška ,Michal Pohorelec ,Marek Ľupták ,Timon Krnáčik ,Lukáš Giertli ,Oliver Koiš

MFK Detva – Lokomotív Trnava 0:0

MFK Detva – ŠK Slovan Bratislava belasí 1:1

MFK Detva – FC Komjatice 2:0

MFK Detva – FKM Nové Zámky 3:2

MFK Detva – ŠK Šurany 0:1

MFK Detva – ŠK Slovan Bratislava modrí 1:0 

MFK Detva – FK Slovan Levice 0:1 

MFK Detva – FC Veľký Kýr 3:1

MFK Detva – FC Baník Prievidza 0:4

Góly:  Hronček 5,Dianiška 5, Ľupták 1

tréner Tužinský: Celý turnaj hodnotím veľmi pozitívne. Od organizácie,zabezpečenia,kvality tímov a hlavne výkonov našich chlapcov. Dovolím si tvrdiť, že sme boli najbojovnejšie a najemotívnejšie mužstvo na turnaji. Jediné negatívum bolo, že vzhľadom na to koľko energie,bojovnosti,srdca do toho chlapci dali je 6.miesto neadekvátne. Výborné zápasy boli hlavne proti Slovanu Bratislava, ktorý nás v dvoch zápasoch nedokázal poraziť (1:1,1:0),nešťastná prehra v poslednej sekunde po tečovanej strele proti Šuranom a Leviciam, kde sme supera posledné 3 minúty nepustili cez pol ihriska, ale zahodili 5 čistých šancí. Tieto zápasy nás stáli medailové umiestnenie, čo chlapci aj patrične oplakali lebo cítili, že do toho dali všetko. Chýbalo trošku šťastia. Gólovo nás ťahali Dominik Hronček a Adam Dianiška, jeden gól dal najmenší Marek Ľupták. Všetci chlapci si zaslúžia obrovskú pochvalu. Ďakujem rodičom za pomoc s dopravou,účasť,povzbudzovanie .Klobúk dole pred organizátormi turnaja z OZ Futbalové nádeje Šurany, ďakujeme za všetko.

Späť hore