Oficiálne stránky Mestského futbalového klubu Detva 0905 318 790 info@mfkdetva.sk
  • Muži

Naše áčko odohralo svoje prvé zápasy v zimnej príprave. Prvý zápas odohrali proti TJ Lovča kde prehrali vysoko 6:2. Góly za nás strelili Samo Chabada a Mark Vilhan. V druhom zápase sa darilo viacej. Po výsledku 1:3 vyhrali proti TJD Príbelce. Presadili sa Melicherčík, Ostrihoň a Baran z penalty. Zápasy hodnotí tréner Zdenko Kamas.

TJ Lovča – MFK Detva 6:2

Zostava MFK: Ľ.Baran, J.Kluka, J.Chabada, Vilhan, Ďurica, Piliar, R.Baran, S.Chabada, Mičo, Rapčan

Striedali: Pančík, Košút, Figura

Góly: S.Chabada, Vilhan

tréner Zdenko Kamas: Na umelej tráve v Žiari nad Hronom sme po dlhšej pauze v nekompletnom zložení bez 6 hráčov utrpeli vysokú prehru. Nevyhli sme sa hluchým 5-10 minutovým pasážam kedy prestaneme dôverovať zvolenému spôsobu hry a sme schopní inkasovať viacero gólov ktoré, súperovi doslova darujeme. O chybách, ktoré opakujeme vieme akurát sa nám nedarí ich odstrániť. Vieme čo je potrebné zlepšiť, čo musíme preto urobiť a verím, že sa nám to aj podarí. Okrem spomenutých výpadkov v hre , kedy sme inkasovali takmer zo všetkého, sme si vytvorili 3-4 čisté gólové príležitosti či nastrelili spojnicu po priamom kope Vilhana. Musíme ďalej pracovať v tréningu v čo najväčšom počte ako je možné, pretože chceme hrať lepšie ako dnes.

TJD Príbelce – MFK Detva 1:3

Zostava MFK: Lakota, Vilhan,J.Kluka,Ďurica, Ľ.Baran,Piliar,Pančík, Melicherčík, S.Chabada, P.Kluka,T.Ostrihoň

Striedali: R.Baran,Fašanga,Figura

Góly: Melicherčík, T.Ostrihoň, Ľ.Baran

tréner Zdenko Kamas: Bez niekoľkých hráčov, sme dnešný prípravný zápas zvládli na výbornú. Urobíme maximum, aby sme si udržali minimálne takúto výkonnosť aj v súťažných zápasoch. Veríme, že sa čoskoro doliečia aj ďalší hráči, aby sme sa čo najlepšie mohli pripraviť na jarnú časť sezóny.

Späť hore