Oficiálne stránky Mestského futbalového klubu Detva 0905 318 790 info@mfkdetva.sk

Naše žiacke družstvá sa predstavili doma proti Oranjes Zvolen, kde mal zápas jednostranný priebeh. Obidve kategórie vyhrali vysokým víťazstvom. Dorastenecké kategórie vycestovali na zápas do Martina, kde sa stretli s ich B družstvom. Ani jednej sa však nedarilo a prehrali vysokým rozdielom. Muži chceli nadviazať na trojbodoý zápas s Poltárom avšak v Slovenskej Ľupči prehrali 2:0.

26.8.23 U19

MŠK Fomat Martin “B“ – MFK Detva,Hriňová 7:0

Zostava MFK: Sás – Kminiak, Chabada, Sedliak, Nosáľ, Fašanga, Hriseňko, Suja, Máliš (C), Solin, Tamáš

26.8.23 U17

MŠK Fomat Martin “B“ – MFK Detva,Hriňová  8:0

Zostava MFK: Babic – Chamula, Orolin, Sliacky (69.Hulák), Straka (C), T.Gonda, R.Gonda, Martinský, Zošiak, Kučera (56.Ostrihoň), Frejer

26.8.23 U15

MFK Detva – Oranjes Zvolen 14:0

Zostava MFK Detva: Adamec – Kučera (41.Húšťava), Novák (45.Uhrín), Hukel, Klinec, Figura, Drdoš, Ostrihoň (45.Valev), Chamuti (41.Sekereš), Bršel (32. Ľalík), Kamrla (C)

Góly: 5.18. 23. 64. Figura 9. Klinec, 11.Chamuti, 15.Bršel, 15. 17. 26. 31. 53. 66.Kamrla, 67. Valev

tréner Odzgan: Na domácom ihrisku sme si chceli napraviť chuť. Od začiatku sme súpera nepustili do vyložených šancí a kontrolovali sme hru. V prvom polčase sa nám podarilo streliť 10 gólov čo bol skvelý gólový výkon. Už počas prvého polčasu sme spravili zmeny, skúšali meniť posty a dôležitá bola naša hra na lopte, ktorú však stále musíme zlepšovať. Druhý polčas už sa niesol v ľahšom tempe a podľa výkonu sme sa šetrili na další zápas, ktorý odohráme už v utorok. Chalanov by som chcel pochváliť, že sme nepodcenili súpera a snažili sa hrať futbal. Hra, premieňanie šancí poteší a hlavne dodá silu do dalších zápasov, kde verím, že vidáme zo seba maximum.

26.8.23 U13

MFK Detva – Oranjes Zvolen 10:0

Zostava MFK Detva: Kuric – Kamenský, Murín (C). J.Gondáš, Kováč, Babic, Bystriansky, Sliacky, Fekiač, Hronček, M.Gondáš, Hazucha, Kucej

Góly: 1. 27. 36. Kováč, 2. 32. Sliacky, 13. 15. Hronček, 13. Fekiač, 34. J.Gondáš, 56. Murín

tréner Odzgan: Tak isto mladší chalani nenechali nič na náhodu a od prvej minúty to dali na ihrisku na javo. Znova to bol veľmi pekný výkon, kde bolo minimálne chýb, dobrá aktívna hra smerom do predu a čo je pre nás veľmi dôležité tak pozorná, bezchybná obrana. Naša hra sa stále posúva malými krokmi dopredu a som rád, že nám chutí futbal. Je to predsa len hra a týmto tempom sa verím, že budeme poberať čo najdlhšie.

27.8.23 Muži

OFK Slovenská Lupča – MFK Detva 2:0

Zostava MFK: Ostrihoň – Piliar (46.Murín), J.Kluka, Sekereš (C), Vilhan J.Chabada, Rapčan (72.Pančík), Ďurica, P.Kluka, T.Ostrihoň (46.R.Baran), Mičo (72.S.Chabada)

tréner Kamas: Hneď v úvode sme si vypracovali dve dobré príležitosti na skórovanie. Potom sa šance striedali na obidvoch stranách. Počas celého zápasu sme až príliš ľahko strácali loptu a v druhom polčase nám aj vďaka tomu dochádzali sily. Nedokázali sme bohužiaľ lepšie nadviazať na predchádzajúce zápasy a tak vo vyrovnanom zápase sme prehrali. Je úvod sezóny a my musíme nadviazať na to lepšie čo nás zdobí, pretože chceme byť ešte úspešnejší ako v tej predošlej sezóne.