Oficiálne stránky Mestského futbalového klubu Detva 0905 318 790 info@mfkdetva.sk

3. jarné kolo nám neprinieslo žiadny z mládežníckych zápasov a hrali len muži. V sobotu nenastúpili žiacke kategórie U15 a U13 z dôvodu požiadania o odloženie zápasu zo strany Sklotatran Poltár kvôli príliš veľkej chorobnosti detí v družstve. Takisto domáci zápas dorastu, ktorý mal privítať MFK Novú Baňu sa nehral, tentokrát pre nespôsobilý terén. Ani prípravka U8 neodohrala v nedeľu svoj zápas. Jediný nastúpili v nedeľu muži proti FK Tornaľa, ktorým sa ani po dvoch góloch Jána Chabadu nepodarilo zvíťaziť a remizovali 2:2.

9.4.22 U15 

Sklotatran Poltár – MFK Detva odložené

9.4.22 U13 

Sklotatran Poltár – MFK Detva odložené

9.4.22 U19

MFK Detva – MFK Nová Baňa odložené

10.4.22 Muži

MFK Detva – FK Tornaľa 2:2 (1:0)

Góly: 10. a 72. J.Chabada

Zostava MFK: Ján Sekereš – J. Kluka (75. Šťastný), Jozef Sekereš, Solin, Piliar, Strelec (80. Baran), J. Chabada, Ďurica (C), Vilhan (26. Pohorelec), P. Kluka, Tužinský (80. Michálik)

tréner MFK Michal Pančík:

Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, boli sme aktívni, mali sme šance a konečne sme sa presadili zo štandartnej situácie čo ma veľmi teší. Aj po strelenom góle sme neprestávali a stále sme boli nebezpeční a súpera sme prakticky do ničoho nepustili. Druhý polčas sme mali 20 minútový útlm prestali sme biť aktívni, čo sa nám vypomstilo a súper vyrovnal. Po strelenom góle sme opäť začali hrať to čo sme hrali prvý polčas a odmenou nám bol druhý gól. Po ojedinelej šancí súpera bola nariadená penalta, ktorú súper premenil a vyrovnal na 2:2, ale ani to nás nepoložilo a mali sme opäť veľa vyložených šancí na strelenie gólu ale nepodarilo sa nám to, čiže sme si museli podeliť body. Mrzí ma, že sme nebodovali naplno a mrzí ma to hlavne kvôli chlapcom lebo odmakali cely zápas ale ideme ďalej od zápasu k zápasu. Ja tomuto tímu verím a budem za nimi stáť vždy a všade.
zdroj Sme, MY.

 

Späť hore