Oficiálne stránky Mestského futbalového klubu Detva 0905 318 790 info@mfkdetva.sk

Príprava pred novou sezónou je v plnom prúde a ďalšou previerkou pre mužov bol turnaj štyroch mužstiev v Dolnej Strehovej. Po prvej tesnej výhre 1:0 a následnom finále, ktoré rozhodli až pokutové kopy, nakoniec naši muži vyhrali turnaj. K turnaju sa vyjadril tréner Zdenko Kamas.

MFK Detva – Dobrá Niva 1:0 

Gól: Baran 

MFK Detva – Dolná Strehová 3:2 po penaltách

Góly: Tužinský, P.Kluka

Zostavy na obidva zápasy boli identické: Lakota – Strelec, J.Kluka, Sekereš, Vilhan, Ďurica, J.Chabada, Rapčan, P.Kluka, Baran, Tužinský

Striedali: Fašanga, Melich, Suja, Figura, A.Chabada, Ostrihoň (nezasiahol do hry z dôvodu možného rizika po zranení)

tréner Zdenko Kamas: Zápasy na turnaji sme si v určitých fázach hry skomplikovali sami , dlhšie opakujúcimi sa nedostatkami na ktorých odstránení neustále pracujeme. Pozitívom okrem víťazstva samotného je aj množstvo streleckých pokusov či šancí po pekných kombináciách. Horšie to už bolo s presnosťou a kvalitou zakončenia. Víťazstvo v turnaji teší a verím, že povzbudí do ďalšej práce, pretože sme sa presvedčili o tom aj dnes, že žiadne víťazstvo sa nerodí ľahko. Vo finále sa nám to podarilo až na penalty ,ale s pribúdajúcim časom a zápasmi prevládajú a budú prevládať viac pozitíva, pretože pokračujeme ďalej v snahe byť lepší.

Späť hore