Oficiálne stránky Mestského futbalového klubu Detva 0905 318 790 info@mfkdetva.sk

Prípravu na novú sezónu 2022/23 s novým hlavným trénerom Zdenkom Kamasom odštartovali muži proti FK Brezno. Premiéra nášmu áčku výsledkovo nevyšla a prehrali 2:5. Do zostavy boli zaradení aj hráči dorastu, ktorý dostali šancu a odbili si svoju premiéru.

MFK Detva – FK Brezno 2:5 (1:4)

Góly: Vilhan, Tužinský

Zostava MFK: Lakota – Strelec, J.Kluka, Suja (60′ Fašanga), Berkeš (60′ Figura), Ďurica,  P.Kluka, J.Chabada, Tužinský (70′ A.Chabada),  Baran (70′ Kováč), Vilhan.

Tréner mužov Zdenko Kamas: Aj napriek  množstvu zmien, chýbajúcich hráčov či naháňaniu kondície od úvodného tréningu sme určite mali a mohli hrať lepšie. Musíme však trpezlivo tvrdo pracovať ďalej na odstránení nedostatkov,  pretože chceme hrať s pribúdajúcim časom len lepšie. Nevyhli sme sa často opakujúcim sa chybám a aj napriek z časti zlepšenému výkonu v druhom polčase sa nám nepodarilo zmazať manko z toho prvého. Zápas s kvalitným mužstvom z nižšej sútaže nám odkryl množstvo nedostatkov a aj keď nás spoločne čaká náročná úloha veríme, že ju spolu zvládneme. Ďakujeme aj pár ľuďom čo dnes prišli ,pretože si vážime každého jedného kto vie a chápe,  že máme mužstvo zložené prevažne z odchovancov klubu ,či obyvateľov mesta a blízkeho okolia. Nie je a nebude to naše aliby skôr naopak.Uvedomujeme si ,že výsledky či hra by mali byť lepšie ,no vieme, že okrem driny to chce aj čas. My ďakujeme za ten váš, ktorý ste strávili na našom štadióne.

Späť hore