Oficiálne stránky Mestského futbalového klubu Detva 0905 318 790 info@mfkdetva.sk

Po sezóne 21/22 hodnotí tréner Jakub Odzgan svoje dve kategórie, ktoré sa predstavili či už v lige prípraviek (U11) ale aj v 2.lige (U15). Čo sa týka staršej kategórie tak nazbierala dokopy 52 bodov, čo im prinieslo celkovo 4.miesto v tabuľke aj to len vďaka horšiemu skóre (2.miesto Tornaľa 52b, 3.miesto Dudince 52b). Silnejšia stránka boli zápasy hrané na ihriskách súperov kde v tabuľke skončili na 2.mieste za suverénnym Veľkým Krtíšom. V tabuľke domácich zápasov skončili na 6. mieste.

hodnotí tréner Jakub Odzgan U15: Chalanov poznám a viem čo od nich môžem čakať ale miestami svojimi výkonmi ma stále vedia milo prekvapiť. Sezónu, kde sme mali len troch hráčov koncového ročníka a teda všetko boli hráči o rok, dva mladší miestami aj tri hodnotím viac ako vydarenú. Môžu nás mrzieť zápasy kde sme bohužiaľ mali šance na výhru ale jednoducho aj o tom je futbal a je na čom pracovať. Chalani majú veľký potenciál a keď budú pracovať či už na tréningu alebo zápase tak si myslím, že to dotiahnu ešte ďaleko. Dala sa dokopy skvelá partia, ktorá sa určite neuspokojí so 4.miestom v tabuľke a už ďalšiu sezónu sa ukážeme vo väčšej sile ako to bolo doteraz. Odhodlanie bude veľké tak snáď sa to ukáže aj výkonom na ihrisku a dobrou náladou v šatni. Verím, že táto sezóna nás len nakopla a tá ďalšia bude znova o niečo lepšia, pretože vieme čo zlepšiť. Ešte raz veľká vďaka patrí hráčom za výkony. Chcel by som ešte popriať trojici hráčom konkrétne Tomášovi Solinovi, Martinovi Jedličkovi a Tomášovi Zošiakovi veľa úspechov u trénera Peťa Košúta keďže od novej sezóny sa presunú do staršej kategórie do dorastu U19.

 

Hráči U11 postupne odohrali zápasy proti kvalitným družstvám a mohli tak nabrať kopu skúseností do ich ďalšieho rozvoja. Nastúpili konkrétne proti FK Železiarne Podbrezová, Futbalová škola Mareka Hamšíka Jupie Banská Bystrica. FK Pohronie, Dukla Banská Bystrica, MŠK Novohrad Lučenec, MFK Zvolen, MŠK Rimavská Sobota.

hodnotenie trénera Jakuba Odzgana U11: Posledný rok v lige pripraviek pre ročník 2011 vyzeral pre našich hráčov podľa môjho názoru veľmi dobre. Veľa vecí treba zlepšiť ale hlavne nás určite futbalovo posunul vpred. Hrali sme proti výborným družstvám. Dostali sme do nôh skvelý základ a práve aj tieto zápasy nás budú viesť verím k stále lepším a lepším výkonom. Postupne budeme určite ešte futbalovo rásť a to dokážeme len poctivým tréningom a chcením, ktoré v tejto kategórii vôbec nechýba a ešte ukážeme odhodlanie a hlavne chuť sa futbalom zabaváť a robiť to čo nás trénerov a hráčov robí šťastným. V tejto chvíli si užijeme zaslúžený oddych a začne sa pomaly príprava na väčšie ihrisko. Bude to opäť výzva a budeme sa snažiť s tým popasovať najlepšie ako vieme. Ďakujem hráčom za predvedené výkony a už sa teším na ďalšiu spoločnú sezónu.

 

Späť hore