Články

Krásno nad Kysucou – MFK Detva 1:1 (1:1)

Krásno nad Kysucou – MFK Detva 1:1 (1:1)  Do zápasu hráči MFK Detva nevstúpili dobre, hneď v úvodnej minúte dostali lacnejší gól z kopačky Ševčíka. Naši hráčov tento moment zaskočil a prvých 18.minút odolávali tlaku domácich, kde naše mužstvo podržal skúsený brankár Jožko Vreštiak, kde zneškodnil 4 šance domáceho týmu. Vyrovnávajúci gól strelili v 19. minúte po štandardnej situácii naši chlapic, keď Tomáš Pančík kopal rohový kop a krásnou hlavičkou vyrovnal na 1:1 kapitán Radovan Rapčan. Prvý polčas bol naďalej v réžii domácich, no skórovať sa im nepodarilo. Druhé dejstvo bolo vyrovnané, naši chlapci si vypracovali aj dve zaujímavé šance, ktoré sa však gólom neskončili. Naše mužstvo išlo na dno svojich síl, pretože v priebehu týždňa odohrali tri zápasy v úmorných horúčavách a každopádne im treba pogratulovať k prvému bodu v prebiehajúcej sezóne 3 ligy stred. Góly: 1. Tomáš Ševčík – 19. Radovan Rapčan ŽK: 80. Marek Timek – 51. Zdenko Kamas, 83. Andrej Michálik Stretnutie pred 200 divákmi rozhodoval Roman Ligas. Zostava MFK Detva: Jozef Vreštiak – Mário Chamula, Radovan Rapčan (Kapitán), Radovan Suja, Patrik Baláž, Dominik Nemeth (62. Andrej Michálik), Zdenko Kamas, Robert Greško, Tomáš Pančík, Róbert Dianiška (90. Martin Ondrášik), Patrik Záň (80. Patrik Peniak). Tréner: Ján Vaculčiak.

2015-08-22 13:30:02 Admin