Oficiálne stránky Mestského futbalového klubu Detva 0905 318 790 info@mfkdetva.sk

MFK Detva – ŠK Partizán Čierny Balog 4:4 (3:3)

Góly: 2x Dominik Golian, 2x Tomáš Pančík

Hodnotenie trénera Michala Pančíka:

„Začiatok zápasu nám vôbec nevyšiel už v 4 minúte sme prehrávali 0:2. Do hry nás vrátil gól Dominika Goliana na 1:2 a behom chvíle sme vyrovnali a 28 minúte sme už viedli 3:2 čo bolo veľmi dobre pre chlapcov z pohľadu psychiky. Ale opäť sme inkasovali dovolím si tvrdiť po peknej individuálnej akcii súpera keď obišiel asi 4 našich hráčov a ešte to aj pekne trafil. Druhý polčas opäť začiatok vlažný a už v 48. minúte sme znova prehrávali. Súperovi zahralo do kariet vylúčenie nášho hráča a od cca 60 minuty sme hrali o jedného menej ale opäť chlapci ukázali že majú srdiečka na správnych miestach a bojovali až do konca a odmenov im bol krásny vyrovnávajúci gól T. Pančíka asi z pól ihriska kde preloboval hosťujúceho brankára. Mali sme tam ešte nejaké šance ale tie mal aj súper a z toho hľadiska si myslím, že remíza je zaslúžená.“