Oficiálne stránky Mestského futbalového klubu Detva 0905 318 790 info@mfkdetva.sk

V sobotu sme pokračovali druhým kolo 4.ligy dorastu na domácom ihrisku, kde sme privítali súpera z Tornale. Naši žiaci v Kováčovej nehrali a zápas sa preložil na 17.8.2021. 

2.kolo 4.liga dorast U19

MFK Detva – FK Tornaľa 1:0 (0:0)

Góly: 90. Plch

MFK Detva: Ostrihoň – Figura, T.Chabada, Kminiak, Piliar, Murín, S.Chabada, A.Chabada, Fašanga (88. Androvič), Suja (71.Plch), Wertheim (67.Fukas) – Vasilenko, Gonda

tréner Košút: Dnes sme na domácom trávniku privítali rovesníkov z Tornale, od začiatku zápasu sme boli sme herne lepší, kombinačnejší a silnejší na lopte ale zase sme zlyhali v koncovke. Do druhého polčasu sme nastúpili ako v prvom polčase, stále sme boli dominantnejší na lopte aj v koncovke, avšak v druhom polčase pohrozil aj súper po ojedinelejšej šanci, keď trafil brvno našej brány. V 90 min. sme konečne využili poslednú z množstva šancí a svoju príležitosť premenil Plch. Ako stále prízvukujem, zápas končí posledným hvizdom rozhodcu a stále sa oplatí hrať do poslednej minúty. Klobúk dole za Vašu bojovnosť do poslednej sekundy zápasu, Vašu trpezlivosť a Vaše schopnosti. V šatni som hovoril, góly padajú aj v posledných sekundách zápasu len potrebujeme trpezlivosť a veriť vo víťazstvo.

 → Zostrih zápasu U19

2.kolo 2.liga U15 a U13

ŠK Prameň Kováčová – MFK Detva odložené na 17.8.2021 obidve kategórie

Späť hore