Oficiálne stránky Mestského futbalového klubu Detva 0905 318 790 info@mfkdetva.sk

Dnešné prípravné zápasy dorastu dopadli pre nás na výbornú.

U19

MFK Detva – MFK Kúpele Sliač 4:1

Góly: 2x Valocka, Ostrihoň, Plch

Tréner Kamas: Počas celého zápasu sme mali viac z hry no napriek tejto prevahe sa súper príliš často a jednoducho dostával za našu obranu. Umožnili sme to zlým postavením obrancov pred prihrávkou. V druhom polčase sa to o niečo zlepšilo a zlepšila sa aj väčšia snaha a dôraz v koncovke. Ďakujem hráčom za výkony a aj výpomoc v U19.

U17

MFK Detva – MFK Kúpele Sliač 8:0

Góly: 3x Mičo, Chabada, Kováč, Klinec, Oláh, Pohorelec,

Tréner Kamas: V nadmernom teple a pri množstve chýbajúcich hráčov na obidvoch stranách sa po dohode hralo v skrátenom formáte 2×35 minút. Naša partia v nekompletnom zložení pristúpila k zápasu zodpovedne a ukázala prečo sú pre klub prísľubom do budúcnosti. Nesmieme však prestať chcieť sa zlepšovať a zlepšiť dochádzku na tréningy aby sme mohli ďalej napredovať. Posledných 15-20 minút naskočili aj hráči z U17 ktorí doplnili U19 kvôli zdravotným problémom ďalších hráčov v tejto kategórii.