Zostava: Slovák – Martinský, Solin, Dianiška, Konôpka – Fukas, Fašanga (C), Kučera – Koštial, Gábriš, Chamula

Zostava: Frejer – S. Sekereš, Drdoš (C), P. Sekereš, Ostrihoň, Chlebničan, Ľalík, Gašpar, Martinka, Štork, Chamuti, Berky

MFK Dolný Kubín U19 – MFK Detva U19 1:1

Gól: Kováč

Zostava: Prepelica (C) – Figura, Marcinek, Piliar, Mičo – Ďurica, Chabada, Pohorelec – Morvay, Kováč, Oláh

Náhradníci: Vasilenko

Tréner Kamas: Odohrali sme kvalitný zápas po väčšinu zápasu v dobrom tempe. Nevyšiel nám úvod zápasu a čo sme chceli využiť my využil súper a išiel do brejkových situácií našťastie nás dvakrát podržal brankár Robo Prepelica. Začali sme sa presadzovať dôrazom v osobných súbojoch a po jednom z nich Rasťo Ďurica vysunul Justina Kováča, ktorý skóroval. Do druhého polčasu sme prestriedali a nastúpili sme s cieľom pokračovať v nastúpenom tempe. Bohužiaľ sme pôsobili zaspatym dojmom, chýbal nám pohyb aj dôraz a kvalitný súper vyrovnal. Výkonom vyčnieval v tomto úseku Andrej Piliar a až neskôr sa pridali ďalší.
V závere sme pridali, premiešali posty aj rozostavenie a zatlačili súpera no viacero streleckých pokusov neskončilo v sieti. Niekoľkokrát nám chýbal krôčik a rýchlejšia reakcia nabiehajúcich hráčov, inokedy presnejšie zakončenie. Celkovo sme 70 minút odohrali dobrý zápas no bez plného bodového zisku.
Musíme sa sústrediť viac na náš výkon počas celého zápasu. Vo viac ako vyrovnanej prvej šestke v súťaži bojujeme ďalej.

MFK Dolný Kubín U17 – MFK Detva U17 2:0

Zostava: Gonda – Kminiak, T. Chabada, A. Chabada, Ostrihoň (C), Valocka, Trnavský, Wertheim, Plch, Androvič, Ilončiak

Náhradníci: Dian

Tréner Košút: Dnešný zápas v Dolnom Kubíne sme odohrali v oklieštenej zostave ale aj napriek tomu nemám hráčom čo vytknúť lebo celý zápas boli domácemu mužstvu viac ako vyrovnaným súperom. Takýto zodpovedný výkon si predstavujem v každom zápase ale to si musia hráči uvedomiť sami a v prvom rade začať od seba. Polčas skončil 0:0 keď sa hralo medzi šestnáckami a tak prebiehal aj druhý polčas a inkasovali sme po rohovom kope lebo sme nezvládli odvrátiť dve odrazené lopty. Mali sme síce dva nájazdy na brankára ale sme ich nepremenili a v samom závere, keď sme už riskovali sme inkasovali gól z postavenia mimo hry, čo postranný rozhodca nechcel vidieť a robil si z nás srandu celý zápas. Aj tak chlapcom ďakujem za prístup, predvedenú hru a nemajú sa za čo hanbiť.

MŠK Tisovec U15 – MFK Detva U15 0:5

Góly: 2x Fašanga, Koštial, M.Chamula, Gábriš

Zostava: Slovák – Martinský, Jedlička, Solin, Konôpka – Fukas, Fašanga (C), Kučera – Koštial, Gábriš, Chamula

Náhradníci: Martinka, Polakovič, Ostrihoň

MŠK Tisovec U13 – MFK Detva U13 0:4

Góly: 2x Chlebničan, Chamuti, Polakovič

Zostava: Sadovský (C) – Chamula, P. Sekereš, S. Sekereš, M. Ostrihoň, Gašpar, Chlebničan, Ľalík, Martinka, Hukel, Štork, Chamuti, Polakovič, D. Ostrihoň