Oficiálne stránky Mestského futbalového klubu Detva 0905 318 790 info@mfkdetva.sk

FK Selce – MFK Detva 0:2

Góly : D. Golian, J. Lapin

Zostava: Lakota – Michálik, Sekereš, Švec, Vilhan – Pančík, Rapčan – Odzgan, Melich, Baran – Golian

Striedali: Kluka P., Berkeš, Lapin, Kamas, Piliar

Zachytili sme úvod a boli od začiatku aktívnejší. Do vedenia nás poslal Dominik Golian, ktorý využil šancu po prihrávke od Tomáša Pančíka 0:1. Tak aj skončil prvý polčas. Po prestávke sa hra vyrovnala no chalani najmä bojovnosťou a zodpovednou hrou nepúšťali súpera do šancí. Tie prišli až v druhej polovici druhého polčasu kedy nás zachránila najprv tyčka po chybe v obrane a následne po druhej chybe fantastickým zákrokom podržal mužstvo Lakota. Ku koncu sme hrozili najmä z brejkov kedy nám jeden vyšiel a po centri Tomáša Pančíka pridal druhý gól Jano Lapin 0:2. Postup sme si už nenechali ujsť. V druhom kole sa predstavíme v Jakube. Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí merali cestu a povzbudzovali nás. S vami sme silnejší 💪⚽