Články

Na úvod prehra s Podbrezovou B

Na úvod prehra s Podbrezovou BV nedeľu 2.8.2015, 10:30 hod hracieho času odohralo naše mužstvo prvý majstrovský zápas na pôde Podbrezovej B. Úvodný tlak si vytvoril domáci tým, ale do vyloženej šance sa jeho hráči nedostali. Aj preto prišla prvá príležitosť na našej strane, keď sa v 10 minúte po akcii Melich, CHamula dostal do pekne vyzerajúcej šance Pančík, avšak lopta mu v poslednej chvíli odskočila do rúk domáceho brankára. Hneď s protiútoku domáceho týmu naše mužstvo inkasovalo, keď po centri Žiláka skóroval pohotovo Dobranský. Naše mužstvo si vytvorilo ďalšiu šancu pekným prienikom Greška, avšak jeho pokus mu zneškodnil domáci brankár Baláž. Druhý polčas sa niesol v podobnom obraze ako prvý, avšak šance si vypracovali už iba domáci, keď sa zoči voči brankárovi Vreštiakovi nepresadili Dobranský a po ňom ani Marinkovič. V 82. minúte bol proti nám odpískaný sporný pokutový kop a domáci už viedli 2:0. V závere sme mali príležitosť pokutového kopu, ale šancu zdramatizovať koniec zápasu Pančík nevyužil a tak na prvé body budeme musieť ešte počkať. Chlapcom ďakujeme za predvedený výkon, kedže na zápas cestovali bez viacerých hráčov. (Vykartovaných Lapina a Kamasa, zranených Križa, Hrabača, Vaculčiaka a dovolenkujúceho Michálika). Preto v mužstve nastúpili nastúpili mladí chlapci, dúfame že budú na sebe pracovať a postupovať výkonnostne vyššie. Ďalší zápas odohrá naše mužstvo doma, keď v sobotu dňa 8.8.2015 o 16:30 hod privíta mužstvo TJ ŠK Kremnička. Veríme že futbal ulahodí všetkým prítomným divákom.

2015-08-05 14:19:43 Admin